Редакція програми «Схеми» звернулась до технічних спеціалістів, яким вдалося відновити відео, видалене працівниками скандального «Укрексімбанку» під час нападу на знімальну групу програми у кабінеті голови державного банку Євгена Мецгера.

На відео зафіксований увесь інцидент який відбувся у кабінеті Євгена Мецгера. Інтерв’ю, запитання журналіста і все, що відбувалося далі. Зокрема, зафіксовані особисті вказівки Євгена Мецгера забрати у журналістів техніку та «забрати касети» і «вичистити все це г*но». Також з відео зрозуміло, що журналістів закрили у приміщенні та не випускали навмисно за вказівкою голови державного банку.

Також у об’єктив потрапив момент нападу на оператора – співробітник банку скрутив та повалив Олександра Мазура і силою вирвав у нього з руки картку з другої камери. Інший співробітник банку виніс техніку з кабінету. Одна з камер при цьому продовжувала запис події. На відео видно, як працівник заходить у ліфт, несе техніку Радіо Свобода на інший поверх. Заходить у кабінет, говорить про те, що треба видалити відео. На цьому запис зупиняється.

Як думаєте, в «Укрексімбанку» продовжать заперечувати напад на знімальну групу?