В Томаківській територіальній громаді 12 днів тому дільницю водоканалу, відключили від електромережі за борги. Ця дільниця обслуговує близько 5,5 тисяч абонентів.

Начальник дільниці водопровідних мереж у селищі Олексій Михайлик розповідає, що наразі в мережі не вистачає тиску. Через це споживачі відчувають негаразди з подачею води.

Голова Томаківської громади Іван Калашник каже, що громади не можуть виділити кошти зі свого бюджету на погашення боргів підприємства.

«Ми зібрали сесію, звернулися до депутатів. Вони виділили 700 тисяч гривень. До цього, було виділено 800 тисяч. Тобто 1,5 мільйони гривень ми виділили для Марганецької міської ради, вони в подальшому передані водоканалу для забезпечення поточних видатків. Для того, щоб вони могли за свої кошти, які йдуть від абонентів, закрити заборгованість. Ми не маємо гасити борги невмілого керівництва», – зазначив голова громади.

В свою чергу секретар Марганецької міської ради Анатолій Деркач пояснив, що борги водоканалу накопичилися через занизький тариф для населення. До того ж, Томаківська та Мирівська громади за спожиту воду заплатили не в повному обсязі, а лише близько 50%.