Зараз у Вищому антикорупційному суді починає по суті слухатись на наш погляд цікава кримінальна справа, де серед обвинувачених – «cлуга народу», депутат Київради Владислав Трубіцин.

<iframe width="560" height="315" src='data:image/svg+xml,%3Csvg%20xmlns=%22http://www.w3.org/2000/svg%22%20viewBox=%220%200%20743%20428%22%3E%3C/svg%3E' data-src="https://www.youtube.com/embed/slLH2BhcYgs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, що депутата Трубиціна  НАБУ та САП рівно рік тому гучно викрили та затримали на отриманні неправомірної вигоди – слідство доводить, що впливовий депутат, очільник комісії з підприємництва, налагодив схему “відкатів” за розподіл місць під «купави» у столиці (так називають пересувні автокрамнички на колесах).

Серед основних доказів – записи розмов депутата Владислава Трубіцина та його найближчого оточення, та його перемовини з бізнесменом, який і здав його в НАБУ.

«Над передвижной торговлей сезонной подумайте… Вот эти купавы… Этих можем штук пятьдесят-семьдесят разыграть и взять под себя», – такі розмови “слуга народу” Трубіцина разом з моментом передачі коштів був затриманий детективами НАБУ та САП.

Цікаво, що на записи та в матеріали справи потрапила ось така фраза помічника пана Трубіцина:

«Курирует все вопросы Татаров, потому что он (Трубіцин – ред.) раз в неделю к нему типа ездит на полный отчет…».

Олег Татаров – той самий заступник голови Офісу президента (який і сам проходив по іншій справі НАБУ, поки її не забрали та не поховали в СБУ).

Олег Татаров – той самий заступник голови Офісу президента (який і сам проходив по іншій справі НАБУ, поки її не забрали і не поховали в СБУ).

Буде цікаво постежити за справою «Слуги народу» Трубіцина у суді. Ми і надалі будемо вас інформувати.