Депутат Київради “слуга народу”  Владислав Трубіцин головний підозрюваний у гучній кримінальній справі про корупцію у Київраді. “Слугу народу”  Трубіцина зі спільниками було спіймано Національним Антикорупційним Бюро України при отриманні хабаря на суму понад 1 мільйону 300 тисяч гривень, але на горі “всьо парєшалі” – Трубіцин вийшов з суду під залог у сумі 15 млн грн.

 Наразі хабарник Владислав Трубіцин влаштовує псевдоаукціони, і явно не боїться судового вироку та відкрито знущається з НАБУ. Також, Трубіцин тісно пов’язаний зі скандальним заступником Єрмака, діячем часів Януковича – Татаровим.

До угрупування “слуги народу” Владислава Трубіцина  входить також колишній керівник КП «Київблагоустрій», екс-депутат Київради Андрій Андрєєв, відомий корупціонер, який намагався пролізти в Київраду на останніх виборах від партії проросійського шахрая Пальчевського.

“Я знову звертаюсь до Київського міського Голови Віталія Кличка з проханням зробити подання щодо звільнення депутата Трубіцина з займаної посади. Я впевнений, що окрім киян Ваше подання по Трубіцину підтримає кожен порядний депутат. У Київраді не місце корупціонерам, хабарникам та аморальним, безпринципним щурам, що наживаються на наших Захисниках.”

Ярослав Бондаренко