У Броварах, на Київщині суддя яки раніше працював в Донецьку прийшов до пункту видачі допомоги по гуманітарку, а потім незадоволений викликав поліцію, бо його сім’я такого не їсть.

Цей інцидент стався у Броварах. На Київщині донецький суддя намагався отримати гуманітарну допомогу, яка йому, мабуть, і не потрібна була, а коли побачив, що йому дорогих делікатесів не дали, він разом із дружиною влаштував скандал волонтерам.

Деталями цієї жахливої історії поділилася юрист Марина Піанкова. За її словами, вказаний чоловік представився ВПО, який перебуває у складних життєвих обставинах, а тому отримав продуктовий набір на 13 кілограмів, 2 пачки памперсів та дитяче харчування. Якось так!

Під час вистави від родини судді з’ясувалось, що за допомогою прийшли не бідні люди яки вже давно мешкають на Київщині та мабуть, давно вже не є нужденними.

Копам та волонтерам вдалось з’ясувати, що  чоловік до цього працював у суді та отримував більше 150 тис. грн зарплатні, а також має державні пільги та допомогу.

Ось і такі справжні українці є на Київщині.