Колишній Народний депутат України від Дніпра та Петриківки Віталій Купрій офіційно підтверджує факти корупції з боку голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка та його подільників сумнозвісних братів Дубинських Леоніда та Володимира.

«Цікаві події відбуваються на моїй малій батьківщині – Дніпропетровщині… НАБУ провело обшуки у майже найближчого оточення Зеленського – Юрія Голіка (радника ОП з Великого будівництва) і єдиного начальника обласної адміністрації, якого призначав особисто Петро Порошенко, а потім президент Зеленським.

 

Віталій Купрій зазначив, що  він знає братів Дубинських особисто і підтверджує, що вони виводили мільярди гривень платників податків на фірму коханки пана Резніченка і міжнародних шахраїв братів Дубинських.

 

Брати Дубінськи Леонід та Володимир зараз та останній час знаходяться вже багато часу в розшуці ФБР (https://www.fbi.gov/wanted/wcc/volodymyr-dubinsky).

Купрій з їх корупційними схемами воював ще з початку 2010 року коли був у Кам’янському депутатом і головою тимчасової антикорупційної комісії. За що отримав два замахи на життя і пошкоджене здоров’я.

Зазначімо, що за замахи на Віталія Купрія справа не розслідувалась, постійно правоохоронці справу гальмували, а потім зовсім закрили.

“У мене питання. Як оці люди змогли ошукати американських інвесторів, а потім їх прийняла влада Януковича, Порошенка і Зеленського? Невже такі схемщики настільки потрібні кожній владі, що ніхто не наважився вбити півнів, які несуть золоті яйця у вигляді відкатів та хабарів?!” – Віталій Купрій

“Пане Володимир Зеленський, розшукайте Баканова, підключіть Татарова і нарешті займіться питанням екстрадиції цих покидьків у США, де їм світить пожиттєве ув’язнення!». – Купрій.

Нагадаємо, що поки ФБР посилено шукає братів Дубінських, а правоохоронці з України теж посилено допомагають знайти,  Брати Дубінські зараз зайняті розкраданням бюджету Дніпра та останнім часом їх помітили у Новомосковську.