Журналісти видання “ЛИЦА” шукали, шукають і не можуть знайти дороги, на яких скандальновідома фірма «Будвест Інжиніринг» виконувала та виконала згідно з паперами роботи та за які отримав в цьому році півтора мільярда гривень.

У Президента Володимира Зеленського крадуть під носом, а він не бачить та не реагує, навіть після низки скандалів які опублікували журналісти “СХЕМИ” та “Українська Правда“.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має виконувати виключно роботи з утримання доріг.

Це, наприклад:

  • чергування та патрулювання доріг;
  • обробка проїзної частини протиожеледними матеріалами;
  • усуненням ямковості;
  • тріщин та інших руйнувань,;
  • очищення узбічь тощо.

 

Почнемо з того, що такі роботи, чи виконання таких робіт взагалі важко виявити, а ще важко виявити ту чи іншу дорогу. Бо їх назви в загальному доступі відсутні. Наприклад, жодна людина не зрозуміє, де ця дорога «Загального користування місцевого значення С040408 Дніпропетровська РЕС-/Т-04-10».

Тому журналісти видання “ЛИЦА” вирішили зупинитися на цій – «Дорога загального користування місцевого значення С041030 Піщанка – Новоселівка – Соколове». Методом виключення вирішили, що це та, яка виділена на карті, адже іншої просто немає та не існує. Знімальна група виїхала на місце, намагаючись знайти «сліди» утримання.

Як ми шукали «сліди» утримання автодоріг Дізнатись більше: https://litsa.com.ua/yak-mi-shukali-slidi-utrimannya-avtodorig/

Дорога місцями виявилася, дійсно, полатаною, і це робили цього року – розповіли місцеві мешканці вказаних районів. Але ж ніхто не знає, яка саме компанія виконувала роботи. Місцями дорога вкрай занедбана з ямами по коліно, а де і більше. Ну а про те, щоб очищували узбіччя чи чергували на ній ніхто засвідчити не міг, та мабуть, не зможе.

Ще приклад, коли Дніпропетровська ОВА під керування Валентина Резніченко виділяє гроші на дорогу, платить їх, а дороги нема.

Візьмемо тендер «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О041511 П’ятихатки – Апостолове – Зеленодольськ П’ятихатського району Дніпропетровської області».

Згідно з початковим договором, станом на 01 листопада 2022 року дорога повинна бути повністю готова. Реально (станом на 29.11.2022р.) – нічого не зроблено та мабуть, вже і не встигнути зробити. Саме в цьому журналісти переконалися цими вихідними. Підряднику при цьому вже тричі переписували зміни в договорі.

Авторка: Марина Викла