Зрадники та псевдопатріоти серед можновладців Дніпра

Михайло Корольов – журналіст та військовий Національної гвардії України – висловився з приводу зради та співпрацю з кремлем серед політиків Дніпропетровщини, що призвели до повномасштабної війни в Україні.

Зрадники та псевдопатріоти серед можновладців Дніпра

Про це Михайло Корольов поділився в відео на своїй сторінці у Facebook.

Спочатку журналіст розповів про Загіда Краснова, який змінив не лише своє прізвище та ім’я, а ще й по батькові, тим самим відмовившись від свого походження. Корольов пригадує давню “дружбу” Краснова зі зрадником Царьовим, з начальником військової адміністрації Кривого Рогу, колишнім регіоналом, в колишні часи любителем “руського миру” та співпрацю зі зрадником Медведчуком, додаючи світлини та скріни статей, як доказ своїх слів. Журналіст згадує, як тоді чиновник організовував круглі столи з Медведчуком та агітував за вступ до митного союзу. За словами Корольова, відмова українців від вступу до митного союзу та бажання вступити до ЄС призвело до війни в Україні. Після революції гідності Краснов, за словами журналіста, став співпрацювати з Корбаном та Філатовим. При цьому він називає їх “кремлівськими людьми”.

Після революції гідності Краснов зі своєю партією стали “опозиційними”, для того, щоб ввести людей кремля до влади у Дніпрі. За що отримав від чинної влади, а саме Філатова та Корбана, усю рекламу в місті. Що дало йому змогу виграти місцеві вибори у 2020 році, не надавши жодного бігборда тодішньому кандидату Риженко від партії президента, за наказом Корбана. Журналіст каже, що на початку війни, 25 лютого, Краснов, Філатов та Корбан збирались здати місто путіну. Але після жовтня, за словами Корольова, збагнувши що війну росія програє, син Краснова, Руслан, почав піаритись на військовій тематиці демонструючи себе “патріотом”. Корольов зазначає, що Руслан Краснов після вторгнення росії провів кілька місяців у москві. Корольов обурюється у своєму відео тим, що несправжня опозиція Краснова нічого не відповіла на відеоконференцію Філатова, в якій той відверто говорив про вбивство нашого президента та здачу Україні за афганським сценарієм, тим самим натякаючи не чинити опір московській орді.

У відео він говорить про те, що партія Краснова – зрадники, що співпрацює з чинною зрадною владою в Дніпрі. Ще раз підкреслюючи, що “псевдоопозиція” Краснова та псевдопатріоти Корбан з Філатовим працюють на кремль, називаючи їх узурпаторами, які збирались здавати місто московії. Корольов закликає не співпрацювати зі зрадниками, людьми кремля та “очистити” місто від псевдопатріотів. Наприкінці свого відео журналіст наголошує на офіційному звернені до правоохоронних спецслужб України щодо Руслана Краснова, який до початку війни відвідав моску та самого Краснова, який давно співпрацював з Царьовим та Медведчуком.

Корольов наголошує, що Руслан Краснов не є військовим, що він помічник московії та навмисно їздить по нашим прифронтовим позиціям, збираючи тим самим важливу інформацію для орків, викладаючи світлини та піаритись на українських військових. Краснов молодший, за словами журналіста, цивільна особа, яка, користуючись паролями для блокпостів, може перевозити все необхідне, в тому числі працівників фсб та вагнерівців, для зради та підриву нашої перемоги на користь кремля. Також він говорить про зраду з боку Загіда Краснова та збір інформації про громадян під час роздачі гуманітарної допомоги, для того що використати ці дані для наступних виборів, щоб надалі грабувати українців та залишатись у владі, надалі працюючи на кремль.

ДЖЕРЕЛО