Рінат Леонідович Ахметов заявив, набрався наглості та заявив, що він “не олігарх”, а американське видання The Washington Post назвала його найбільшим приватним донором України. Питання чи “донор” він.

Український олігарх Ринат Ахметов заявляє, що він "не  олігарх" 

Американське видання  The Washington Post видала великий матеріал з Рінатом Ахметовим.

Серед головних тез:

🔺Ахметов підтримує економічну диверсифікацію в Україні, а також закликає до створення «нового плану Маршала», який допоможе перетворити Україну на європейську країну, а не на копію Росії.

🔺Ахметов критикує “закон про олігархів”. Washington Post нагадує, що Ахметов та інші критики попереджали, що атака Зеленського на олігархів може бути захопленням влади, виданим за реформи.

🔺”Відносини з бізнесом повинні регулюватися цивілізованим шляхом, яким слідують всі розвинені країни, а не за допомогою популістських законів”, говорячи про “закон про олігархів”.

🔺”Ні в США, ні в ЄС немає закону про “олігархів”, який би дозволяв складати незаконні списки неугодних у позасудовому порядку. Замість цього у них діє закон про лобізм”, – додав він.

🔺Видання зазначає, що Ахметов, як і решта представників великого бізнесу, “голосно та публічно висловлювали свою патріотичну підтримку України та Зеленського”.

🔺За даними Forbes статки Ахметова впали з 7,6 млрд доларів до 4,3 млрд доларів з моменту вторгнення РФ в Україну в лютому.

 

Також у своєму інтерв’ю Рінат Ахметов розкриває таємницю свого першого капіталу – він його виграв у карти.

Нагадаємо, що Рінат Леонідович не забуває заробляти на пересічних українцях в той час, коли в державі війна.  Він не вважає себе олігархом, але великі гроші заробляє на українцях та витрачає на покупку маєтків, човен та літаків, колі війна і всі в зголодь живуть.