По всій Україні розгорнуто вже близько чотирьох тисяч «Пунктів незламності» — це новий проект підтримки людей на тлі відключень енергії внаслідок російських обстрілів, заявив напередодні ввечері Президент України Володимир Зеленський у традиційному відеозверненні. За його словами, ці пункти, яких заплановано створити ще більше, працюватимуть безкоштовно та цілодобово, пропонуючи «всі базові послуги» — електрику, мобільний зв'язок та інтернет, обігрів, воду, аптечку. «Упевнений: допомагаючи один одному, всі разом ми зможемо подолати цю зиму», — сказав Зеленський.

Можливо, доведеться евакуювати частину Києва, — заявив очільник столиці Віталій Кличко.

За словами мера Кличка, Київ може очікувати “найгірша зима з часів Другої світової війни. Якщо справа піде за найгіршим сценарієм, можливо, доведеться евакуювати частину міста, хоча влада не хоче, щоб до цього дійшло.

«путін хоче тероризувати людей…Моє враження: люди стануть тільки злішими, рішучими. Ми не помремо і не втечемо, як того хоче путін», «Моє враження: люди стануть тільки злішими, рішучими. Ми не помремо і не втечемо, як того хоче Путін», —  сказав мер Києва Кличко.

Нагадаємо, що по всій Україні розгорнуто вже близько чотирьох тисяч «Пунктів незламності» — це новий проєкт підтримки людей на тлі відключень енергії внаслідок російських обстрілів, заявив напередодні ввечері Президент України Володимир Зеленський у традиційному відеозверненні. За його словами, ці пункти, яких заплановано створити ще більше, працюватимуть безкоштовно та цілодобово, пропонуючи «всі базові послуги» — електрику, мобільний зв’язок та інтернет, обігрів, воду, аптечку. «Упевнений: допомагаючи один одному, всі разом ми зможемо подолати цю зиму», — сказав Зеленський.