Попри обіцянка-цяцянка мера Віталія Клічка, багаторічний супротив громади Оболоні, міська влада в лиці корумпованого мера Клічка хоче дозволити забудову чергових ЖК на місці басейну Акваріум.

20 липня 2022 року було зареєстровано проект рішення «Про зміну цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ІНТЕРСПОРТ» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на просп. Героїв Сталінграда, 45 в Оболонському районі м.Києва».

Якщо депутати Київради підтримають, а ми їх знаємо, за гроші вони все підтримають, відповідне рішення, забудовник матиме юридичне право знести басейн та розпочати забудову земельної ділянки площею 1,57 га біля озера Білого.

Нагадаємо читачам, що починаючи з 2017 року громада Оболонського району виступає категорично проти цього будівництва, проти знищення озера Білого. Замість чергової ущільнюючої забудови оболоці неодноразово зверталися до міської влади з пропозицією повернути басейн до комунальної власності. Відновити його роботу та створити на його базі реабілітаційний центр. Але влада, пан Клічко перед грошами безмовні.