Нещодавно журналістам нашого видання стало відомо про випадок, який під час війни можливо вважати корупційним.
 
1 червня 2022 року до Новомосковського міського голови завітали представники адміністрації державної прикордонної служби України.
Представники державної прикордонної служби України приїхали не з порожніми руками – вони привезли та офіційно вручили міському голові Сергію Рєзніку нагороду.
 
І ось як він пише у себе на сторінці ФЕЙСБУК про цю подію:
 
«Сьогодні був неймовірно насичений на події день. В тому числі були приємні несподіванки.  Дякую адміністрації Державної прикордонної служби України за таку відзнаку. Продовжуємо працювати заради безпеки України. Разом до перемоги».
 
Після публікації на сторінці ФБ посту та фото, мешканці Новомосковська обурено почали запитувати – за які такі заслуги отримав міський голова нагороду від самої адміністрації державної прикордонної служби?
 
Як відомо з автобіографії міського голови Сергія Рєзніка він жодного дня не воював на фронті, не боронив кордонів України, та і зовсім не проходив службу в лавах не тільки радянської, а тем паче й української армії.
 
Так за що Рєзнік отримав офіційну нагороду від прикордонників?
 
Журналісті деяких видань офіційно звертались за коментарем до адміністрації державної прикордонної служби, але прикордонники відповіді не надали.Мабуть, адміністрація державної прикордонної служби України цей випадок не коментує, тому, що він для них дрібниця.
Тобто, адміністрація вважає, що доречно замість захисту кордонів під час війни в Україні їздити по містах нашої держави та роздавати нагороди невідомо кому та невідомо за що.
 
Це, мабуть, саме головне для прикордонної служби, ніж боронити кордони від російського агресора.
 
Після гнівних запитань та коментарів, міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік підкорегував свій пост, але роз’яснень з приводу нагороди ані він, ані представники прикордонної служби не надали.
Ми вважаємо, що під час війни з російським агресором адміністрація державної прикордонної служби України подібними своїми діями заподіює шкоду нашій Державі.
 
Сподіваємось, що Президент України Володимир Зеленський та Голова СБУ Іван Баканов звернуть увагу на цей прикрий випадок та приймуть необхідні заходи.