Громадський рух  “Волонтери Оболоні” в перші дні війни об’єднав небайдужих мешканців одного із багатоповерхових будинків Києва в Оболонському районі.
Покликанням цих людей є турбота про інших, а життєвий девіз – “Допомагаю тим, хто цього потребує“.

Відома українська співачка, голосом якої співає й плаче Україна Ніна Матвієнко назвала волонтерів ЯНГОЛАМИ СВІТЛА!

 
Формування громадського руху “Волонтери Оболоні” почалось на другий день війни в Україні, у житловому багатоповерховому будинку за адресою Героїв Сталінграда 27А.
Звичайні сусіди, які раніше й не знали про існування один одного зустрілись біля свого під’їзду, познайомились та зрозуміли, що не можуть й надалі залишатись осторонь, коли в Україні повномасштабна війна з російським агресором.
Так їх об’єднав не тільки один під’їзд багатоповерхового будинку, їх об’єднала війна та бажання бути корисними Державі й своїм співвітчизникам у ці нелегкі часи.
На цей час наша команда нараховує більш ніж 40 небайдужих волонтерів.
Навколо спільної мети згуртувались усі: від 18 до 60 років, від студентів та журналістів, до працівників соц.забезпечення та водіїв, від майстра по металу до начальника управління “Тресту “Київелектромонтаж”.
Зараз не має значення ким ти був до війни, важливо лише те, чим ти можеш допомогти людям та Україні.
 
У цей нелегкий для кожного час громадський рух “Волонтери Оболоні” взяв на себе місію підтримувати найбільш вразливі версти населення та забезпечувати їх найнеобхіднішими речами, такими як їжа, дитяче харчування, засоби особистої гігієни, медикаменти, одяг тощо.
Нас не цікавлять ані нагороди, ані всесвітнє визнання.
Немає кращого стимулу для роботи, ніж вдячність у людських очах та тепло людських сердець.
 
 Згодом волонтери руху прийняли рішення зареєструвати свою діяльність та стати благодійним фондом.
15 квітня 2022 року громадський рух став благодійним фондом «Волонтери Оболоні» та по теперішній час продовжує свою роботу по наданню допомоги тим, хто її потребує
 
Благодійний фонд “Волонтери Оболоні”: Разом – допомагаємо! Разом – перемагаємо!
Слава Україні!