Українські волонтери показали пограбований вантаж з гуманітарною допомогою для Київської  тероборони.

Волонтери обурені тим, що для когось війна, а для когось – мати рідна! Вони навмисно зафіксували вантаж до відправки до Києва, а потім   після отримання вантажу від пошти.

Скандал з “Новою поштою”: волонтери показали пограбований вантаж з гумдопомогою для столичної тероборони

Про це свідчить допис волонтерки Анастасії Судець, яка з  початку війни в Україні, займається забезпеченням усім необхідним однієї з оболонських тероборон.

За словами Анастасії,  волонтери зі Словаччини вислали для них чергову гуманітарну допомогу. Вантаж перевезли через кордон у місто Виноградів Закарпатської області, звідки він був відправлений за допомогою відомої компанії  “Нова пошта”.

Дівчина обурена і демонструє фото та відео того, що було до відправки гумдопомоги, і що по факту отримали.

Сказати, що я шокована – нічого не сказати. До нас доїхало 30-40% надісланого. Нас розграбовують наші ж співвітчизники. Чим ви краще москалів?” – запитує Судець.

 

Фото до відправки
Фото отриманого

За словами волонтерки Анастасії Судець пакети і коробки всі були розпаковані та напівпорожні. В коробках немає половини медикаментів, в ящику  з портативними павер-банками – всі упаковки пошкоджені також.

Вона звертається до власників компанії “Нової пошти” зі словами, що  якщо підприємство  не може гарантувати безпеку посилок, які перевозить, то можливо варто зменшити обсяг перевезень чи не працювати зовсім?

Крім цього Анастасії  зауважила, що 10 березня поточного року з Житомиру була надіслана посилка, в якій були  100  пар  берців – вона так і не приїхала.

Скандал з “Новою поштою”: волонтери показали пограбований вантаж з гумдопомогою для столичної тероборони – Новини Києва | Big Kyiv