До штабу ВОЛОНТЕРИ ОБОЛОНІ приїхала чергова гуманітарна допомога з Буковини в розмірі 6 тонн. Фрукти, памперси (дитячі та дорослі), побутова хімія, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, олія, макарони, сіль, томатна паста, хліб, вівсянка та 400 продуктових наборів, які було зібрано в місті Чернівці та передано нашому штабу для допомоги тим, хто цього нині потребує.

ВОЛОНТЕРИ ОБОЛОНІ дякують за підтримку:
Гуманітарному штабу Допомога Буковини.

Подяку висловлюємо Центр громадської активності “Синергія” в особі виконавчої директорки пані Наталії Батракової .
Дякуємо пану Олександр Панзига, голові громадської організації «УНІА» за дитяче харчування, речі, засоби особистої гігієни та допомогу в комунікації.
Спасибі пані Світлані Олексійчук .
Подяку висловлюємо МКУ Резиденція молоді за надану гуманітарну допомогу.
Дякуємо компанії ТОВ “АДМ” міста Києва та її директору Афічуку Анатолію Дмитровичу за благодійні транспортні послуги. Також окрему вдячність висловлюємо водіям пану Миколі та пану Михайлу, які, не зважаючи на поважний вік, працюють на перемогу і доставили гуманітарну допомогу за дуже короткий час.
Величезну подяку висловлюємо людині, яка організувала гуманітарну допомогу від Чернівців – це Tatyana Cherninskaya , волонтерка Центру громадської активності “Синергія“.
За сприяння також дякуємо Ковалюку Богдану Івановичу, першому заступнику голови Чернівецької ОДА.
Дякуємо за сприяння в організації дозволу на отримання допомоги депутату Київської міської ради Трубіцину Владиславу Сергійовичу (та голові Оболонської районної державної адміністрації Фесику Кирилу Олександровичу .

Разом сила!  Вперед до перемоги!