Тема, разработка механизма лишения государственных наград, предателей Украины перешедших на сторону врага.
По результатам пресс-конференции было подписано требование на имя Президента Украины.

Видео :

Вимога.

До Президента України, ВРУ та народним депутатам України.

Лідерам політічніх рухів до співробітніцтва з метою розробки відповідніх змін до національного законодавства, розробки та прийняття законопректу.

Метою законопректу повинно бути створення дієвіх механізмів позбавлення державних нагород, державних відзнак та Почесних Звань, осіб, що заплямувалі своєю діяльністю, в супереч інтересам народу України та Держави Україна.

Оскільки склалась ситуація, коли зрадники України не позбавлені державних нагород, державних відзнак і почесних звань, є неприйнятною для захисників України, сімей загиблих захисників України, знецінює саме поняття — державна нагорода та підриває авторитет української влади як всередині країни так і за кордоном.

Об’єднання учасників російсько-української війни, а також об’єднання сімей загиблих, вимагають від представників різних політичних сил, вважающих себе Патріотами України, відкласти в сторону свої політичні розбіжності, прийняти такий необхідний законопроект.

З повагою,
ветерани російсько-української війни, а також сім’ї загиблих захисників України.

Как будут собираться подписи от разных ветеранских организаций?
Дня три данное требование будет находиться в г. Харькове, по адресу: г. Харьков переулок Карбышева 2, Первый националистический хаб. с 10 до 17ч.

Потом, данное требование будет передано в другие города Украины, с целью, чтоб ветеранские организации которые поддерживают данную инициативу и находятся в других городах, поставили печати своих организаций под данным требованием.
А 24.08.2020г когда будет слёт ветеранов российско-украинской войны в Киеве, мы планируем занести это требование в АП Украины. Мы рассчитываем что к 24.08.2020г. под данным требованием уже поставят свои подписи, несколько сотен ветеранских организаций участников АТО, со всей Украины.