У Києві прокуратура затримала блогера який вкрав 340 тис. грн, які люди пожертвували для ЗСУ

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими Подільського УП ГУ НП у м. Києві було викрито та затримано  24-річного блогера  з Києва, який привласнив 340 тисяч гривень, яких люди з усього світу відправили на підтримку ЗСУ. повідомлено про підозру мешканцю міста 

У Києві прокуратура затримала блогера який вкрав 340 тис. грн, які люди пожертвували для ЗСУ

Слідством встановлено, що підозрюваний 24- річний чоловік, маючи особистий акаунт для ведення прямих ефірів на популярному сайті, створеному виключно для збору коштів для ЗСУ, дізнався про вразливість програмного забезпечення цього сайту та вирішив скористатися цим у власних інтересах в цілях збагачення.
Отримавши несанкціонований доступ до віртуального гаманця сайту, зловмисник почав систематично виводити кошти, зібрані громадянами з усього світу на потреби української армії, на власний рахунок.
Слідчі повідомляють, що у такий спосіб зловмисник заволодів 340 тисячами гривень донатів.
У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання зловмисника вилучено носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність, та грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.
Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 190 КК України. Йому повідомлено про за фактом шахрайського заволодіння коштами, зібраними для потреб Збройних сил України.