На Оболні правоохоронці накрили досить масштабну нарколабораторію. ВІДЕО

Департаменту боротьби з наркозлочинністю спільно з Оболонським управлінням поліції під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №5, викрили та накрили досить масштабну нарколабораторію!

На Оболні правоохоронці накрили досить масштабну нарколабораторію. ВІДЕО

За інформацією правоохоронців, раніше судимий за наркозлочини житель, організував незаконний наркобізнес в Оболонському районі Києва, збуваючи величезними партіями наркотики. Наркоторговець, володіючи знаннями синтезу хімсполук, сам, особисто виготовляв амфетамін та метадон. Для цього він обладнав нарколабораторію в дачному будинку на території Київській області, потужності якої дозволяли виготовляти понад 20 кг наркотиків у місяць.

На Оболні правоохоронці накрили досить масштабну нарколабораторію.

В нього при затриманні було вилучено близько 1 кг готового метадону, 15 кг метадону на завершальному етапі синтезу, понад 1 кг амфетаміну, більш як 100 л і 70 кг різноманітних прекурсорів, лабораторне обладнання та електронні ваги. Крім того, у підвалі гаражу правоохоронці виявили та вилучили цілий арсенал зброї – автомат, пістолет-кулемет, 3 пістолети, 37 гранат та понад 4 тис набоїв.

Орієнтовна вартість вилучених психотропів перевищує 10 млн грн. Наркоторговцю загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією.