В Києві судитимуть учасників шахрайської схеми з житлом для вимушених переселенців. Про це 14 липня 2022року повідомили в Київській міській прокуратурі.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури завершено досудове розслідування щодо осіб, які займалися шахрайством із житлом для вимушених переселенців (ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 361 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, з початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, група осіб, маючи на меті шахрайське заволодіння чужим майном, розмістили в інтернеті оголошення про здачу в оренду будинку в Закарпатській області за ціною 1 500 грн. за добу.

Громадяни, які через збройну агресію рф, були змушені залишити своє місце проживання та терміново шукали тимчасове житло на Закарпатті, перераховували кошти за оренду будинку якого не існувало на банківські рахунки зловмисників, після чого останні припиняли з ними зв’язок.

Встановлено, що упродовж березня 2022 року зловмисникам вдалося ошукати 9 потерпілих.

Обвинувальні акти що двох зловмисників скеровано до суду для розгляду по суті. Провадження щодо третього підозрюваного зупинене у зв’язку з призовом його до лав Збройних Сил України.

Источник: kiev.sq.com.ua